Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja
( ex. Villa Antonia Mar - Private Pool - Punta Lara Nerja )
Nerja
Gallerij tonen
Beschrijving
Beschrijving
Foto's
Kaart
Kamers
Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
9.5 Voortreffelijk
50 beoordelingen
Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja
Calle Madrid 13, Nerja, Spanje
Kaart bekijken
Deze 150 m² Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja ligt op 2 km van het Playa Torrecilla en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
De villa is gesitueerd vlak om de hoek van het Burriana Strand, terwijl Marinas de Nerja busstation op wandelafstand van 5 minuten ervandaan is. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Iglesia de El Salvador, gelegen op een afstand van 2,1 km.
In de 3-slaapkamer Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja kunt u genieten van het uitzicht op de zee.
De 1-badkamer villa heeft een complete keuken, voorzien van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. De accommodatie ligt binnen een paar straten van Avalon, waar Spaanse gerechten worden geserveerd.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Zwembad
Eigen strand
Kindvriendelijk
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Foto's
Kaart
Toeristische attracties in
Nerja
Lokale attracties
Playa El Penoncillo - 4,6 km
Torre Vigia Cala Aceite - 2,4 km
Torre Vigia Macaca - 400 m
Playa Calaceite - 1,7 km
Playa El Playazo - 100 m
Torrox Costa Promenade - 4,4 km
Luchthavens
Luchthaven Malaga - 72 km
Prijzen en Beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Heeft Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja een Wi-Fi-netwerk?
Ja, Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja biedt draadloos internet in de hele accommodatie.
❓
Wat kost een verblijf in Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja?
De prijs van een overnachting in Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja begint bij €457.
❓
Welke restaurants in de buurt van Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja kunnen we bezoeken?
Gasten van Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja kunnen naar een nabijgelegen restaurant, Avalon, voor een voorproefje van de Spaanse keuken.
❓
Is deze villa voorzien van een keuken?
Zeker, deze villa biedt zowel een complete keuken als een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
❓
Welke bezienswaardigheden zijn een bezoek waard tijdens een verblijf in Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja?
Tijdens het verblijf in Villa Antonia Mar - Private & Heated Pool - Punta Lara Nerja kunnen gasten populaire plekken verkennen, zoals de Iglesia de El Salvador en het Playa Torrecilla, die respectievelijk op sechts 25 minuten wandelafstand van en op 2 van het plekje liggen.